PL EN

Obiekt

Witamy w kompleksie Panorama Kościelisko - miejscu gdzie sen przeistacza się w zwykłą rzeczywistość. Brzmi zaskakująco? A jednak. Właśnie takie miejsce mamy możliwość państwu zaoferować.

Nasze Apartamenty Wakacyjne na czas pobytu w górach sprawią, że poczujesz się jak we własnym Domu - miejscu, w którym niczego Ci nie zabraknie, bo przecież DOM kojarzony jest jako ostoja polskości, azyl bezpieczeństwa, miejsce do którego chętnie się powraca. Począwszy od świetnego wyposażenia mieszkań, poprzez NIESKAŻONĄ przyrodę Zakopanego/Kościelisko i innych atrakcji, smak prawdziwego Podhala stanie się widoczny. To właśnie na naszym terenie gminy Kościelisko znajdują się dwie największe doliny Tatrzańskie - Chochołowska i Kościeliska, tak piękne, a jednocześnie różne.

Tutaj, z dala od zgiełku miasta, gwaru, huku i pośpiechu można obcować z prawdziwą, nieskazitelną naturą. Zapierający dech w piersiach widok na TATRY, szczególnie piękny o poranku, pełną Krokusów Polane Chochołowska, krzewy kosodrzewiny, niepowtarzalna fauna i flora tych terenów stanowią niewątpliwą atrakcję dla licznych turystów. Czy jest gdzieś jeszcze takie miejsce, w którym możemy oderwać się od codziennych spraw oddychając krystalicznym górskim powietrzem i pijąc źródlana wodę?

Jeśli poszukujesz miejsca, które jednocześnie pozwoli Ci się zrelaksować i zagwarantuje dobrą zabawę, jesteś na właściwej ścieżce. INTERNET WI-FI NA NARTY : Z OBIEKTU W 10 MIN. SAMOCHODEM MOŻNA DOJECHAĆ DO STOKÓW SZYMOSZKOWA I WITÓWSKI.

Serdecznie zapraszamy - Właściciele Domów Wakacyjnych :)
Panorama z lotu ptaka. Panorama latem. Panorama latem. Panorama latem. Panorama latem. Panorama latem. Panorama zimną. Panorama zimną. Panorama zimną. Panorama zimną. Panorama zimną. Panorama zimną. Panorama z lotu ptaka. Panorama z lotu ptaka. Otoczenie kompleksu i widoki. Otoczenie kompleksu i widoki. Otoczenie kompleksu i widoki. Otoczenie kompleksu i widoki. Otoczenie kompleksu i widoki. Otoczenie kompleksu i widoki.


Rekreacja i SPA

Spa w kompleksie - Sauna. Spa w kompleksie - Sauna. Spa w kompleksie - Sauna. Spa w kompleksie - Sauna. Spa w kompleksie - Sauna. Część rekreacyjna - bilard. Część rekreacyjna - bilard, piłkarzyki, tenis stołowy. Część rekreacyjna - mini siłownia. Część rekreacyjna - bilard. Część rekreacyjna - bilard.


domek grillowy

Domek grillowy na terenie kompleksu. Domek grillowy na terenie kompleksu. Domek grillowy na terenie kompleksu. Domek grillowy na terenie kompleksu. Domek grillowy na terenie kompleksu. Otoczenie kompleksu i widoki. Mini plac zabaw dla dzieciaków. Mini plac zabaw dla dzieciaków. Mini plac zabaw dla dzieciaków.

UKŁAD MIESZKAŃ

Rozkład apartamentów w kompleksie.

INFOLINA

08:00 - 22:00 od poniedziałku do niedzieli

tel: 18 521 38 50

mail: info@panoramakoscielisko.pl

KARTA TATRZAŃSKA

Karta Tatrzańska